Hakkımızda

 

“Smile more. Smiling can make you and others happy.”

Roy T. Bennett

 

Luwians, 2020 yılında Ayvalık'ta kurulmuş ve tutkuyla yarattığımız bir marka. En havalı takı ve aksesuarları sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.    

Luwians güvencesi ile aklınızdaki takı ve aksesurları kapınıza getiriyoruz! El yapımı, Tasarım, Şık, Modern ve Havalı ürün seçenekleri ile tüm takı ve aksesuar modelleri Luwians'da.

 

Misyon; Şirketin misyonu, kullanıcılarına aradıkları takı, aksesuar ve kozmetik ürünlerine kolay erişmelerini sağlamak, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmak ve üreticilerin ürünlerini kolaylıkla kullanıcılara ulaştırabilecekleri bir platform olmaktır.  

Vizyon; Kullanıcıların veya üreticilerin çevrimiçi ortamda satın almak isteyebilecekleri ya da satış yapmak isteyecekleri takı, aksesuar ve kozmetik alanında her şeyi bulabilecekleri ve keşfedebilecekleri, Dünyanın en insan(müşteri) merkezli şirketi olmak. Takı, Aksesuar ve Kozmetik alanında öncü olabilmek.  

Temel Değerler;

İnsana ve Fikirlere saygı: Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer vermek, fikirleri dinlemek ve çalışanlara karşı anlayışlı, egoist olmamak, çalışanlarını ödüllendirmek, eşit davranmak, insan odaklı bir şirket olmak,

 

Azimli olmak: Çalışkan olmak, görev ve sorumlulukları tutku ile yapmak,

Müşteri odaklılık: Müşterilerimizin temel isteklerini doğru anlamak ve karşılayabilmek, müşterilerimiz için güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmak,  

Sürekli kendini geliştirmek: Yenilikleri öğrenmek, daha iyisini yapmak için çaba göstermek, eğitime önem vermek.